Statek Výštice

Akce na zakázku, rodinné a skupinové oslavy

Nabízíme uspořádání různých společenských akcí, oslav, svateb, výročních večírků či abiturientských srazů. Připravíme vhodné občerstvení a v případě zájmu také mírně organizovaný program.

Zabijačka

Můžete u nás zažít zabijačku, kdy se všichni, kdo mají zájem, zapojí do práce a pomáhají při porcování masa, výroby sádla a škvarků nebo přípravy jelit a jitrnic. Odměnou je k obědu vývar a ovárek a večer pak už zabijačkové hody.

http://vimeo.com/73565038

 

 

Svatební den

V krásném prostředí a příjemné atmosféře můžete prožít svůj svatební den. Novomanželé a jejich hosté mohou strávit celý den či víkend v našich prostorách. Výštice totiž nabízí možnost uspořádání svatební obřady a následné hostiny od malého počtu hostů po 50 - 60 osob. Svatby pořádáme v objektu nebo na louce u rybníka. Zajistíme kompletní svatební menu - dopolední pohoštění pro svatebčany, svatební oběd s předkrmem, přípitkem, hlavním jídlem  odpolední pohoštění (saláty, chlebíčky, jednohubky..), svatební večeři, nabídnout můžeme i grilování.

 

 

 

Návštěva casina...

Pokud máte jiný důvod k oslavě (a ten se najde často...), kontaktujte nás a můžeme společně vymyslet i netradiční motiv oslavy. Můžete své hosty pozvat třeba do casina na partičku pokeru či zkusit štěstí u black jacku nebo rulety...